16. TJ Oldřichov 5 6:19 1

Kompletní tabulka

Solidní výkon na body nestačil

Louny - FKB 2:1

Velmi dobrou zprávou ze zápasu na půdě exdivizních Loun je, že Bílina sehrála se zkušeným týmem, který netají ambice na vítězství v KP, naprosto vyrovnané utkání. Už ve 3. minutě po rychlém průniku po levém křídle vyraženou střelu s jistotou doklepl do branky nejlepší hráč tohoto zápasu  Smrž a Bílina šla do vedení. Domácí, kteří mají velmi dobře vypracované rychlé brejky, po celý první poločas naráželi na pevnou obranu a obětavě odvracené průniky. Bílině v první půli vázla kombinace a s dlouhými nákopy si Louny poradily. Ve 41. minutě domácí vyrovnali po rychlém průniku opakovanou střelou. V druhém poločase Bílina přišla se změnou hry, přestala nakopávat a snažila se o kombinační hru. To vedlo k první velké šanci, kterou však Bílina nezakončila, a rychlý brejk domácích vyústil k obrácení skóre po šťastné trefě z 20 metrů přesně k tyči – 2:1. Od této chvíle Bílina získala převahu a ovládla hru v poli. Louny se uchýlily ke zdržovací taktice a spokojily se s těsným vedením. Bílině se bohužel nepodařilo zúročit několik slibných standardních situací a utkání skončilo těsnou výhrou domácích. Výkon Bíliny v Lounech je však jistě skvělou pozvánkou na domácí utkání s Neštěmicemi v sobotu 24.8.

Louny – Bílina 2:1(1:1)

Branky : Suchý, Kolář - Smrž