16. TJ Oldřichov 5 6:19 1

Kompletní tabulka

Neštěmice překvapení nepřipustily

FKB - Neštěmice 3:6 (2:3)

Když po 14 minutách vedla Bílina doma 2:0, diváci se těšili na další velké vítězství. Bohužel hostům se do poločasu podařilo utkání otočit a v závěru druhé půle ještě odskočit o tři góly. Jak k tomu došlo? Hosté od začátku hráli běhavý, jednoduchý fotbal s rychlými dlouhými nákopy přes střed hřiště, kde prakticky nedocházelo k soubojům . Po získání míče v obraně následoval dlouhý míč do křídel na rychlé útočníky, vysunutá bílinská obrana se nestačila zachytit a z toho pramenily jednoduché góly . V druhém poločase po vstřelení čtvrtého gólu hosté už drželi více míč, kombinovali a snažili se nepustit Bílinu do náporu. Naděje svitla v 71. minutě, kdy Bílina snížila na 3:4, ale ve velkém vedru už Bílině chyběly síly na vyrovnání. Pouze čtyři přítomní náhradníci byli už na hřišti, když postupně musel odstoupit pro křeče Klíma a pro zranění hlavy Ulip. V samotném závěru pak hosté dali početně oslabené Bílině další dvě branky. Je třeba přiznat, že hosté byli tentokrát ve všech směrech lepším týmem. Zajímavost? Šest gólů hostů dalo šest hráčů.

Bílina – Neštěmice 3:6 (2:3)

Branky: Katrenič, Šultes, Lipták – Štorc, Barnat, Pavlíček, Škoda, Lácha, Dvořák

Sestava domácích : Pechar – Chýle, Ulip, Borosch – Klíma, Polák, Smrž, Krippner, Tirb – Katrenič, Šultes

Střídali: Zavadil, Zaspal, Lipták, Plaček