16. TJ Oldřichov 5 6:19 1

Kompletní tabulka

Super úvod za tři body

FKB - Srbice 2:0

Už při předzápasovém rozcvičení byla vidět u domácích obrovská chuť a snaha o úspěch proti týmu za Srbic, který dlouhodobě hraje na čele tabulky KP. Nástup do utkání byl trochu nervózní, ale brzy převzala taktovku utkání středová řada Bíliny, kde Smrž spolu s Polákem posílali výborné míče dopředu, skvěle pracoval Krippner. Velkým překvapením byl výkon mladičkého Chýleho, který přišel před několika dny z teplického dorostu. Už v 15. minutě poslal jeden z kvalitních balónů za obranu Smrž a Polák s jistotou otevřel skóre – 1:0. O 10 minut později Polák pěkným míčem z křídla vyzval ke gólu Šultese. Velezkušený útočník velmi důrazně zakončil -2:0. Velkou práci odvedl v útoku i neúnavný Katrenič. Důsledná obrana nedala hostům žádné gólové šance. Bylo jasné, že v druhém poločase Srbice přitlačí na pilu a vyvinou tlak. Bílina chvílemi ztrácela kontrolu nad utkáním, ale ani hosté se nedostávali do šancí a s ubývajícím časem byli stále nervóznější a zapomínali na obranu. Bohužel má Bílina příliš nesobecké útočníky, kteří stále hledají lépe postavené spoluhráče, místo aby dali prostě gól. Kdyby proměnili jen polovinu nájezdů „sám na bránu“, bylo by skóre 5:0. Hosté hráli oslabeni od 69. minuty, kdy byl vyloučen Stibor. Bohužel v 90. minutě dostal druhou žlutou i domácí Krippner. Už za týden v neděli hraje náš tým v Lounech, které se netají ambicí na postup do divize.

Bílina – Srbice 2:0 (2:0)

Branky : Polák, Šultes

Sestava Bíliny: Pechar-Zavadil, Ulip,  Borosch -Klíma, Smrž, Polák, Krippner, Chýle – Katrenič, Šultes

Střídali: Šebek, Zaspal, Plaček, Podhola